ślub w toskanii top
[O nas] [Oferta - �lub w Toskanii] [Wynajem willi w Toskanii] [Kontakt]
 
 
Ślub w Toskanii zakwaterowanie willa sypialnia taras Gdzie zamieszkać
Oferujemy szeroki wybór domów w wielu zakątkach Toskanii, począwszy od luksusowych willi na hotelach kończąc. Pozwólcie, aby w procesie wyboru najlepszego miejsca poprowadziło Was nasze doświadczenie. Uwzględniając ilość gości, oraz rodzaj przyjęcia starannie dobierzemy lokalizację, tak aby gwarantowała niezapomniane doznania przy kompletnym spełnieniu Waszych pragnień i potrzeb. Oferujemy prywatne posiadłości, stare klasztory, apartamenty agroturystyczne, wille z basenem.

Willa czy domek?

Domy wiejskie dla możnych rodów z Florencji, Sieny czy Rzymu podkreślały ich prestiż. Rezydencje te, stojące w cichych dolinach Toskanii z dala od tętniących życiem miast, stanowiły miejsca letnich spotkań i wypoczynku.

Dziś można w nich zamieszkać razem z gośćmi i cieszyć się całkowitą prywatnością. Otoczone ogrodami, umeblowane z przepychem , przystosowane do współczesnych czasów, stanowią doskonałe miejsce na ten wyjątkowy dzień.

Jednak oprócz okazałych rezydencji pod hasłem "willa" odnajdziemy również niewielkie domy wiejskie. Wypełnione meblami w stylu 'arte povera' z belkowanymi sufitami i ciepłym kolorem cotto na posadzkach. Dobrze wyposażone, otoczone naturalnym krajobrazem z wszechobecnymi glinianymi donicami, z których spływają kaskady kolorowych kwiatów. Oferują tarasy widokowe, romantyczne porośnięte glicynią altanki. Całości dopełnia basen w ramie z lawendy i rozmarynu.

Wszystko to sprawi, że poczujemy prawdziwy klimat Toskanii. 

Szybki kontakt:

Dorota Sollami
Ośno 25, 88-430 Janowiec Wlkp.

kom. 660 160 265

dorota@toskanskisen.pl
www.slubwtoskanii.eu