ślub w toskanii top
[O nas] [Oferta - �lub w Toskanii] [Wynajem willi w Toskanii] [Kontakt]
 
 
Wycieczki i czas wolny w Toskanii
Usługi Ślubne: Wycieczki i Czas Wolny
Czas spędzony w oczekiwaniu na ceremonię może być interesująco zagospodarowany. Dzięki możliwością zwiedzania toskańskich miast sztuki jak i zacisznych rejonów wiejskich. Organizujemy wizyty w winnicach zlokalizowanych w regionie Chianti, Montalcino i Montepulciano. Zapewniamy wrażenia smakowe podczas degustacji jednych z najbardziej znanych win na świecie, począwszy od Chianti Classico, do Nobile oraz Brunello. Zwiedzanie Toskanii

Dobrym pomysłem na zapewnienie swoim gościom pysznej zabawy będzie kurs kuchni włoskiej w miejscu pobytu, który umożliwi poznanie specyfiki potraw Toskanii. Razem z szefem kuchni wspólne gotowanie zakończone wielką ucztą pozwoli poznać wyjątkowy smak, mięs, ziół, serów i oliwy z oliwek.

Wycieczka plener fotograficzny Innym motywem może być dzień z artystą fotografem, który od świtu do zmierzchu zabierze Państwa w plenery i miejsca nieznane zwykłym turystom. Oprócz możliwości zrobienia niezwykłych zdjęć usłyszymy opowieść o regionie od człowieka, który jest kopalnią wiedzy.

Dla osób zainteresowanych toskańskim rękodziełem, możliwa jest wycieczka do pracowni ceramicznych gdzie można zobaczyć proces powstawania ceramiki od gliny po wyrób gotowy.
Wycieczka pracownia ceramiki


 

Szybki kontakt:

Dorota Sollami
Ośno 25, 88-430 Janowiec Wlkp.

kom. 660 160 265

dorota@toskanskisen.pl
www.slubwtoskanii.eu